Le še dva dni do največjega turnirja v badmintonu v Sloveniji!

Le še dva dni nas loči do začetka mednarodnega prvenstva Slovenije v badmintonu za člane. Tekmovanje se bo pričelo v sredo s pričetkom kvalifikacij ob 9.uri. Na tekmovanju bo v štirih dneh nastopilo kar 209 igralcev iz 41 različnih držav, med njimi tudi igralci, ki se uvrščajo v sam evropski in tudi svetovni vrh badmintonskih lestvic. Pričakujemo veliko napetih in dih jemajočih tekem ter veliko odlične zabave ob spremljanju tudi naših igralcev.

Od medvoških igralcev bodo naše barve zastopali:

• Petra Polanc (WS in XD)
  • Miha Ivanič (MS in XD)
  • Martin Cerkovnik (MS kvalifikacije, MD kvalifikacije in XD)
  • Miha Ivančič (MS kvalifikacije in XD)
  • Jaka Ivančič (MS kvalifikacije, MD kvalifikacije in XD kvalifikacije)
  • Taja Pipan (XD kvalifikacije)
  • Gal Bizjak (MS kvalifikacije in MD kvalifikacije)
  • Mateja Manic (MS kvalifikacije)
  • Ana Marija Šetina (WS kvalifikacije)

Več podrobnosti o njihovih igrah najdete na naslednji povezavi: https://www.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=3C4B8CE6-4D40-4F64-B64F-D46D5AF4FD80&c=SLO kjer je objavljen razpored tekem, sproti pa bodo vidni tudi rezultati tekem.

Upamo, da se v čim večjem številu vidimo na tribunah kjer bomo glasno spodbujali naše igralce! 🙂

Nika P.