Možnost nakupa klubske opreme!

Pozdravljeni!

Tudi v tej sezoni imate možnost, da si priskrbite novo klubsko opremo! Majice in trenirke že lahko preizkusite v Medvodah pred in po vsakem treningu, če pa obiskujete katero od šol badmintona, pa najbolje, da se pozanimate pri svojem vaditelju, ali pa pridete kar v Medvode kako popoldne.

Kratke majice Memo otroške (velikosti 8, 10, 12, 14) in odrasle (XS – 3XL) ter ženske majice Molly (telirane, velikosti XS – XL) stanejo 25€.

Kratke majice Pontiac otroške (velikosti 8, 10, 12, 14) in odrasle (XS – 3XL) ter ženske majice Phoebe (telirane, velikosti XS – XL) prav tako stanejo 25€.

Še vedno pa je možno naročiti tudi trenirke. Moške (velikosti XS – 3XL), ženske (teirane, velikosti XS – L) in otroške (velikosti 10, 12, 14)  stanejo 33€ skupaj s potiskom.

Spodnji del otroške (velikosti 8, 10, 12, 14) in odrasle (velikosti XS – 3XL) trenirke stane 25€.

Če pa bi radi naročili klubski pulover Mite v velikostih med 2XS in 3XL, pa vas bo ta stal s potiskom vred 35€.