Trenerji, ki to sezono delujejo v klubu

trenerji_maja
Maja Kersnik
glavna trenerka

Maja Kersnik je diplomantka fakultete za šport. V svoji karieri je bila kot igralka vrsto let državna reprezentantka, od leta 2008 pa deluje kot trenerka badmintona. Od leta 2010 je zaposlena v Badminton klubu Medvode. Sprva je opravljala delo z najmlajšimi igralci, zadnjih nekaj let pa skrbi za najboljše tekmovalce našega kluba. Tudi letos bo njena glavna naloga delo s 1. tekmovalno skupino, poleg tega pa bo v treninge badmintona poizkušala prepričati začetnike in bo vodila tudi 4. tekmovalno skupino. Poleg zgoraj omenjenega, Maja skrbi za koordinacijo šolskih skupin in z vodstvom kluba sodeluje pri celotnem delovanju kluba. Zaradi pregleda nad celotno strukturo dela kluba, se na njo lahko obrnete tudi tisti, kateri niste direktno vpleteni v njene skupine.

mail: majakersnik81@gmail.com

Matic Ivančič
trener tekmovalcev in šole badmintona

Matic je v klubu kot trener že četrto sezono in je v tej sezoni prevzel vodenje 2. tekmovalne skupine. Poleg tega deluje tudi kot vaditelj v šolah badmintona in eni rekreativni skupini.

V času igranja je v svojih kategorijah osvojil kar precej medalj in si pridobil kar nekaj izkušenj. Te mu zdaj pomagajo, da njegove varovance pripravi na morebitne pasti v badmintonski igri, v katere je sam pogosto padal.

mail: ivancic.matic@gmail.com

trenerji_AnaMarija
Ana Marija Šetina
vaditeljica v šoli badmintona

“Šport te izoblikuje kot osebo, da ti disciplino, neko širino, prinese zadovoljstvo ob zmagah in zmožnost dvigniti se po porazu in še nekaj, kar je meni najljubše – obkroži te z ljudmi z enako strastjo in ti podari neprecenljiva prijateljstva za vse življenje!”

Ana Marija bo v tej sezoni vodila šoli badmintona na OŠ Pirniče in OŠ Medvode in eno rekreativno skupino.

mail: anna.marija.am@gmail.com

trenerji_Rok
Rok Jerčinovič
vaditelj mlajših tekmovalcev

Rok Jerčinovič bo letos začel šolanje na Fakulteti za šport. Badminton trenira od svojega 10 leta, zadnjih nekaj let je bil član slovenske mladinske reprezentance, zdaj pa se je odločil, da se bo preizkusil še v vlogi trenerja 3. tekmovalne skupine.

Poleg tega bo še vedno treniral in igral ligo, letos bo igral v Franciji. Potrudil se bo ohraniti dobro vzdušje tako na, kot tudi izven igrišča. Veseli se njegove prve trenerske sezone, ter dela z mladimi.

mail: jercinovic78@gmail.com