Treningi in skupine

V letošnji sezoni imamo v klubu igralce razvrščene v več skupin, ki so opisane spodaj. Če slučajno ne veste kam je razvrščen vaš otrok, ali bi se radi pridružili nam pišite na bkmedvode@gmail.com.

1. TEKMOVALNA SKUPINA

Skupina namenjena starejšim tekmovalcem, ki tvorijo vrh slovenskega badmintona v kategorijah do 15, 17 in 19 let, počasi pa se prebijajo tudi v vrh v članski konkurenci.

2. TEKMOVALNA SKUPINA

Skupina namenjena tekmovalcem, ki spadajo v vrh slovenskih igralcev v kategorijah do 11, 13 in 15 let.

3. TEKMOVALNA SKUPINA

Skupina namenjena mlajšim igralcem, ki so zaenkrat še v mlajših kategorijah in tistim, ki so morda začeli z igranjem malce kasneje in so na dobri poti k temu, da bodo nekoč med boljšimi v Sloveniji.

4. TEKMOVALNA SKUPINA

Skupina namenjena najmlajšim tekmovalcem in vsem začetnikom, ki niso iz območja občine Medvode, oziroma ne obiskujejo medvoških osnovnih šol.

 

4. REKREATIVNA SKUPINA

Skupina za vse tiste, ki jim tekmovanja niso več glavni cilj v njihovi badmintonski karieri in jim je dovolj zgolj igranje badmintona dvakrat na teden. Skupino sestavljajo večinoma igralci iz zadnje triade OŠ in srednjih šol.

 

ŠOLE BADMINTONA

Šole badmintona potekajo na osnovnih šolah Medvode, Preska, Pirniče in Smlednik, letos pa začenjamo s šolo badmintona na OŠ Škofja Loka. Več o Šolah badmintona si lahko pogledate na strani Šola Badmintona.

 

Urnik treningov

ponedeljek torek sreda četrtek petek
16:00
1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
16:00 - 18:00
16:30
17:00
1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:00 - 19:00
17:30
1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:30
1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:00
18:00
18:30
1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
18:30 - 20:30
19:00
19:30
20:00

ponedeljek

torek

sreda

četrtek

petek

ponedeljek torek sreda četrtek petek
17:00
2. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:00 - 18:30
17:30
2. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:00
18:00
18:30
2. tekmovalna skupina
OŠ Pirniče
18:30 - 20:00
2. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
18:30 - 20:30
19:00
19:30
20:00

ponedeljek

torek

četrtek

petek

ponedeljek torek sreda četrtek petek
17:00
3. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:00 - 18:30
3. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:00 - 18:30
17:30
3. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:00
18:00
18:30

torek

četrtek

petek

ponedeljek torek sreda četrtek petek
17:30
4. rekreativna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:00
18:00
4. rekreativna skupina
Športna dvorana Medvode
18:00 - 19:30
18:30
19:00

ponedeljek

sreda

ponedeljek torek sreda četrtek petek
16:00
4. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
16:00 - 17:30
16:30
17:00
17:30
4. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:00
18:00
18:30

ponedeljek

četrtek

ponedeljek torek sreda četrtek petek
16:00
1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
16:00 - 18:00

2. in 3. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:00 - 18:30
16:30
17:00
1. in 3. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:00 - 18:30
17:30
4. tekmovalna in 4. rekreativna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:00

2. tekmovalna skupina
OŠ Pirniče
18:30 - 20:00

1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
18:30 - 20:30
1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:30

4. rekreativna skupina
Športna dvorana Medvode
18:00 - 19:30
1., 2. in 3. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:00
18:00
18:30
2. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
18:30 - 20:30
19:00
19:30
20:00

ponedeljek

torek

sreda

četrtek

petek

No events available!