Vabilo na redno skupščino

V skladu s statutom sklicujem 16. redno letno skupščino Badminton kluba Medvode

ki bo v nedeljo, 24.9.2017 ob 10.00 uri v večnamenskem prostoru Osnovne šole Preska, Preška cesta 22, v Medvodah.

PREDLOG DNEVNEGA REDA:

1. Izvolitev delovnega predsedstva in organov skupščine
  2. Poročilo verifikacijske komisije
  3. Pregled sklepov in potrditev zapisnika redne letne skupščine iz leta 2016
  4. Poročila
    4.1. Poročilo o delu v Badminton kluba v obdobju od zadnje skupščine
    4.2. Finančno poročilo
    4.3. Poročilo Nadzornega odbora
  5. Razprava na poročila  in potrditev poročil
  6. Pobude in predlogi članov
  7. Razno

Za vse mladoletne člane velja, da so njihovi zastopniki starši.

Že v preteklem letu smo skupščino naredili bolj ‘prijazno’ in tudi letos bo podobno. Ta dan bo namenjen druženju, spoznavanju in obujanju spominov na preteklo sezono. Dobimo se ob 10.00 uri, dan bomo začeli s kavo in piškoti, ter sproščenim pogovorom. Sledil bo formalni del, kjer bomo pregledali preteklo delo in predstavili načrte za naprej. Po formalnem delu pa bi nadaljevali z družabnim delom in sicer v telovadnici z badmintonskim turnirjem v dvojicah (en otrok+ en odrasel), druženje pod šotorom in popoldanskim nogometnim obračunom.

Za hrano in pijačo bo poskrbljeno (na samem druženju bomo pobirali prispevek 5,00 EUR na odraslo osebo in 3,00 EUR na otroka).

Vljudno vabljeni!

Matevž Šrekl

Predsednik BK Medvode

p.s. Prosim vas, da do petka 22.9.2017 trenerjem javite vašo prisotnost, da bomo vedeli glede količine hrane in pijače, sicer pa predhodna prijava ni obvezna.