Pohvaljeni igralci za pretekli mesec

Miha Ivanič

Zmagovalec mednarodnega članskega prvenstva v Izraelu v igrah posamezno. Na poti do finala je premagal tudi udeleženca lanskoletnih Olimpijskih iger.

Tadej Jelenc

Stoprocentna prisotnost na treningih ga je tokrat prinesla tudi na prvo stran naše spletne strani. Zagnanost na treningih je ogromna, kar prinaša tudi dobre rezultate na tekmovanjih.

Lucija Peruško

Zagnanost na treningih, pridno delo in pomoč mlajšim od sebe so kvalitete, ki so prinesle Luciji pohvalo ta mesec.

Žiga Podgoršek

Dvakratni zmagovalec slovenskega turnirja do 13 let, četrtfinalist posamezno in finalist v dvojicah s Timotejem na močnem mednarodnem tekmovanju TEM Youth 2017.

Jakob Sagadin

Jakob iz treninga v trening kaže vse večjo zavzetost in zanimanje. Od septembra naprej je že viden napredek, kar ga še bolj spodbuja k dobremu delu.

Timotej Ušeničnik

Prvo mesto v dvojicah, drugo posamezno na slovenskem turnirju do 13 let, finalist v dvojicah z Žigom na močnem mednarodnem turnirju TEM Youth 2017.

kdo pa so še ostali?

 URNIK TRENINGOV VSEH SKUPIN

ponedeljek torek sreda četrtek petek
16:00
1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
16:00 - 18:00
16:30
17:00
1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:00 - 19:00
17:30
1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:30
1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:00
18:00
18:30
1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
18:30 - 20:30
19:00
19:30
20:00

ponedeljek

  • 1. tekmovalna skupina
    18:30 - 20:30

torek

  • 1. tekmovalna skupina
    17:00 - 19:00

sreda

  • 1. tekmovalna skupina
    17:30 - 19:30

četrtek

  • 1. tekmovalna skupina
    17:30 - 19:00

petek

  • 1. tekmovalna skupina
    16:00 - 18:00
ponedeljek torek sreda četrtek petek
17:00
2. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:00 - 18:30
17:30
2. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:00
18:00
18:30
2. tekmovalna skupina
OŠ Pirniče
18:30 - 20:00
2. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
18:30 - 20:30
19:00
19:30
20:00

ponedeljek

  • 2. tekmovalna skupina
    18:30 - 20:00

torek

  • 2. tekmovalna skupina
    18:30 - 20:30

četrtek

  • 2. tekmovalna skupina
    17:30 - 19:00

petek

  • 2. tekmovalna skupina
    17:00 - 18:30
ponedeljek torek sreda četrtek petek
17:00
3. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:00 - 18:30
3. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:00 - 18:30
17:30
3. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:00
18:00
18:30

torek

  • 3. tekmovalna skupina
    17:00 - 18:30

četrtek

  • 3. tekmovalna skupina
    17:30 - 19:00

petek

  • 3. tekmovalna skupina
    17:00 - 18:30
ponedeljek torek sreda četrtek petek
17:30
4. rekreativna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:00
18:00
4. rekreativna skupina
Športna dvorana Medvode
18:00 - 19:30
18:30
19:00

ponedeljek

  • 4. rekreativna skupina
    17:30 - 19:00

sreda

  • 4. rekreativna skupina
    18:00 - 19:30
ponedeljek torek sreda četrtek petek
16:00
4. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
16:00 - 17:30
16:30
17:00
17:30
4. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:00
18:00
18:30

ponedeljek

  • 4. tekmovalna skupina
    17:30 - 19:00

sreda

  • 4. tekmovalna skupina
    16:00 - 17:30
ponedeljek torek sreda četrtek petek
13:30
OŠ Medvode
13:30 - 14:30
OŠ Medvode
13:30 - 14:30
14:00

torek

  • OŠ Medvode
    13:30 - 14:30

četrtek

  • OŠ Medvode
    13:30 - 14:30
ponedeljek torek sreda četrtek petek
15:00
OŠ Pirniče
15:15 - 16:15
15:30
OŠ Pirniče
15:45 - 16:45
16:00
16:30

ponedeljek

  • OŠ Pirniče
    15:15 - 16:15

sreda

  • OŠ Pirniče
    15:45 - 16:45
ponedeljek torek sreda četrtek petek
15:30
OŠ Preska
15:30 - 16:30
OŠ Preska
15:30 - 16:30
16:00

torek

  • OŠ Preska
    15:30 - 16:30

četrtek

  • OŠ Preska
    15:30 - 16:30
ponedeljek torek sreda četrtek petek
15:30
OŠ Simona Jenka Smlednik
15:45 - 16:45
16:00
16:30

ponedeljek

  • OŠ Simona Jenka Smlednik
    15:45 - 16:45
ponedeljek torek sreda četrtek petek
13:30
OŠ Medvode
13:30 - 14:30
OŠ Medvode
13:30 - 14:30
14:00
14:30
15:00
OŠ Pirniče
15:15 - 16:15

OŠ Simona Jenka Smlednik
15:45 - 16:45
15:30
OŠ Preska
15:30 - 16:30
OŠ Pirniče
15:45 - 16:45
OŠ Preska
15:30 - 16:30
16:00
1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
16:00 - 18:00

2. in 3. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:00 - 18:30
16:30
17:00
1. in 3. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:00 - 18:30
17:30
4. tekmovalna in 4. rekreativna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:00

2. tekmovalna skupina
OŠ Pirniče
18:30 - 20:00

1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
18:30 - 20:30
1. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:30

4. rekreativna skupina
Športna dvorana Medvode
18:00 - 19:30
1., 2. in 3. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
17:30 - 19:00
18:00
18:30
2. tekmovalna skupina
Športna dvorana Medvode
18:30 - 20:30
19:00
19:30
20:00

ponedeljek

  • OŠ Pirniče
    15:15 - 16:15
  • OŠ Simona Jenka Smlednik
    15:45 - 16:45
  • 4. tekmovalna in 4. rekreativna skupina
    17:30 - 19:00
  • 2. tekmovalna skupina
    18:30 - 20:00
  • 1. tekmovalna skupina
    18:30 - 20:30

torek

  • OŠ Medvode
    13:30 - 14:30
  • OŠ Preska
    15:30 - 16:30
  • 1. in 3. tekmovalna skupina
    17:00 - 18:30
  • 2. tekmovalna skupina
    18:30 - 20:30

sreda

  • OŠ Pirniče
    15:45 - 16:45
  • 1. tekmovalna skupina
    17:30 - 19:30
  • 4. rekreativna skupina
    18:00 - 19:30

četrtek

  • OŠ Medvode
    13:30 - 14:30
  • OŠ Preska
    15:30 - 16:30
  • 1., 2. in 3. tekmovalna skupina
    17:30 - 19:00

petek

  • 1. tekmovalna skupina
    16:00 - 18:00
  • 2. in 3. tekmovalna skupina
    17:00 - 18:30
No events available!

FACEBOOK IN INSTAGRAM

Podpirajo nas

1Mr. Pet
2Zavarovalnica Triglav, d.d.
3Občina Medvode
4MADIZAJN
5HL trgovina
6Jamnik