Te zanima igranje badmintona?

Vabimo te v največji badminton klub v Sloveniji!

Za vse, ki želite tekmovati ali pa iščete le rekreacijo in sprostitev. Pri nas lahko izboljšate svoje znanje badmintona in se pri tem družite z drugimi otroki, ali pa se podate v svet vrhunskega športa! Vedno najdemo pravo mesto za vsakega igralca, saj imamo veliko različnih skupin namenjenim različnim interesom in starostim.
Na prvem treningu se nam lahko pridružite BREZPLAČNO in se sami odločite, če vam ta šport ustreza.

Lahko se nam pridružite v klubu (Športna Dvorana Medvode) ali pa na Šoli badmintona na okoliških osnovnih šolah.

Z letošnjim šolskim letom prejmete tudi 15% popusta na drugega otroka, hkrati pa vam loparje in žogice za trening zagotovimo mi!
Prenesite pristopno izjavo:
Za več informacij pa se lahko obrnete na [email protected] ali pa na [email protected], oziroma na telefonske številke navedene na sledeči strani: