Šola badmintona

Šolo badmintona izvajamo na več osnovnih šolah, in sicer OŠ Smlednik, OŠ Pirniče, OŠ Preska, OŠ Medvode, OŠ Vodice.

Namenjena je vsem otrokom od prvega do petega razreda. V šoli badmintona otroke naučimo osnovnih veščin našega športa, ter poudarjamo tudi druge gibalne spretnosti, ki so pomembne za razvoj otroka.

Vsi otroci, ki obiskujejo šolo badmintona, pa se lahko kadarkoli pridružijo eni iz med naših skupin v klubu, če bi se radi bolj resno začeli ukvarjati z badmintonom.
Za vse otroke, ki sodelujejo v šoli badmintona, pa letno organiziramo tudi štiri brezplačne »mini klubske turnirje«, na katerih otroci dobijo prvi stik s tekmovanji. Na spletni strani bo objavljena tudi klubska lestvica, kjer bodo otroci lahko spremljali svoje uvrstitve in napredek.
Za več informacij pa se lahko obrnete na [email protected] ali pa na [email protected], oziroma na telefonske številke navedene na sledeči strani: