3. klubski turnir

8. 3. 2024 smo za naše najmlajše organizirali 3. klubski turnir, ki šteje za klubsko jakostno lestvico. Turnirja se je udeležilo 34 otrok (letnik 2011 in mlajši), kar je super udeležba naših najmlajših.

Med dekleti je prvo mesto znova osvojila Taja Omanovič, ki je v finalu premagala Tio Vodlan. Tretje mesto pa je pripadlo Maji Glavina, ki je v borbi za bron premagala Evo Nahtigal.

Med dečki je prvo mesto ponovno osvojil Mark Lončar, ki je v finalu zaigral proti Blažu Kublju. Tretje mesto pa si je priboril Tim Simončič.

Vsem otrokom čestitamo za super igro in športni duh, ki so ga pokazali na turnirju. Zadnji turnir za letošnjo sezono pa bo potekal konec junija, ko bomo razglasili tudi skupnega zmagovalca vseh 4 turnirjev.

TajaP