Letos s srebrno medaljo

V soboto je potekal finalni dan prve slovenske lige, kjer smo nastopali samo s prvo ekipo Mr. Pet Medvode. V polfinalu smo se pomerili z ekipo BK Mirna. Že po štirih tekmah smo se s 3:1 v zmagah uvrstili v finale. Tam nas je čakala domača ekipa BK BIT. Bili smo blizu, vendar je bil spet rezultat 3:1, toda tokrat žal za nasprotnike. Edino točko za našo ekipo je prinesel Gal Bizjak, ki je v igrah posamezno premagal Natana Maksimoviča. Blizu smo bili tudi v ženskih in moških dvojicah, vendar prekratki za zmago in morebitno odločilno peto tekmo.

Naša druga ekipa Medvode mladi je ostala brez razigravanja za obstanek v prvi ligi, saj se druga liga ni zaključila in tudi nihče ni napredoval/izpadel, tako da bo tudi v prihodnji sezoni lahko nastopala v prvi ligi.

Rezultati lige: https://www.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=F5A9A1A0-804A-439E-A371-A702AAB131F5&d=20210130