Miklavžev turnir 2023

Veseli december je končno potrkal na vrata, z njim pa tudi naš vsakoletni Miklavžev turnir. Letošnji pa je bil še toliko bolj poseben, saj so nas po dolgem času spet obiskali Miklavž in njegovi parkeljni, hkrati pa smo beležili tudi rekordno udeležbo otrok. Turnirja se je udeležilo namreč kar 50 naših najmlajših (letnik 2011 in mlajši).

Otroci so med sabo tekmovali po sistemu skupin, saj smo jim tako omogočili čim več tekem. Tekmovanje deklet je vodila Taja Pipan, dečke pa je vodil Jaka Ivančič. Otroci pa so imeli priliko spoznati tudi predsednika našega kluba Matevža Šrekla, ki jim je podelil težko pričakovane medalje.

Med fanti je bil tokrat najboljši Mark Lončar, med dekleti pa Maja Glavina. Vsem otrokom pa smo zagotovili tako medalje, kot tudi čudovita darila, ki jih je za nas pripravilo podjetje Madizajn.

Vsem našim igralcem in njihovim staršem pa želimo lepe praznike in vse dobro v novem letu!

TajaP