Naši člani tekmovali na Poljskem

Zadnji vikend so se Petra Polanc, Miha Ivanič ter Miha in Jaka Ivančič v okviru člasnke reprezentance udeležili tekmovanja Polish Open 2021 v Gnieznu na Poljskem.

Brata Ivančič sta oba igrala tekme posamezno v kvalifikacijah ampak se nista prebila preko prve ovire. Boljši od Mihe je bil Indijec Tandon od Jaka pa Ukrajinec Bosniuk. Tudi v dvojicah nista uspela premagati danskega para Boe/Kjær.

Petra in Miha Ivanič sta igrala v prvem krogu glavnega posamezno, Petra je po treh setih izgubila s Španko Corrales, Miha pa je po dveh setih izločil prvega nosilca, Kanadčana Yanga. Žal pa je v drugem krogu po tesnih treh setih izpadel po porazu z Malezijcem Leong Jun Hao-m. Malezijca sta bila kriva tudi za izpad mešane dvojice Polanc/Ivančič M., saj sta jih po dveh setih ugnala v drugem krogu tekmovanja.

Vsi rezultati slovenskih predstavnikov: https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament/matches?id=437A2FF2-C66C-4948-B5BA-4473018C829B&d=&c=SLO